JOMO – akce pro teenagery

,
Jomo_nahledovka

Máš pocit, že ti něco uniká? Strach z toho, že něco zmeškáš a přestaneš být „v obraze“, je něčím, co už má i svoji zkratku (FOMO – fear of missing out) a pokud ji neznáš, klidně si ji vygoogluj. Známe to totiž hlavně díky používání sociálních sítí – každou chvíli se tam děje tolik věcí, že promeškat něco z toho může člověka rozhodit. Existuje ale taky jiný přístup, který má smysl zkusit (JOMO – joy of missing out). Jde jednoduše o radost z toho, že jsou i věci, které prostě nestihneme a propásneme. JOMO pocit nám připomíná, že důležité informace a věci si k nám najdou cestu i za předpokladu, že jsme offline.

Společně s teenagery ve věku 11–15 let chceme hledat a přemýšlet, u čeho má smysl být, ale také, co si naopak můžeme klidně nechat ujít. Zaměříme se při tom na tři oblasti – víra, přátelství a poznání sebe sama. Tuto akci organizuje Klub Pathfinder ve spolupráci s oddělením mládeže Církve adventistů sedmého dne. Hlavním cílem je pomoci mladým lidem zejména v hledání, jak se zapojit do společnosti a jak najít své místo v církvi.

První ze šesti víkendovek se koná 2.–4. prosince 2022 v Jesenici u Rakovníka (U Velkého rybníka 188, Jesenice 270 33). Dotovaná cena za víkend je 600,- Kč.

Přihlašování probíhá do 18. listopadu na tomto odkaze.

Kapacita je omezená, neváhejte s registrací. Všem přihlášeným pošleme platební údaje k úhradě ceny a bližší informace.

Pokud máte jakékoliv další otázky, ozvěte se nám.

Za organizační tým

Tomáš Špác (tomas.spac@pathfinder.cz)
Martin Pavlík (martin.pavlik@casd.cz)

Jomo-a4-fb

Související

Vinohrady náhledovka

Adventní koncert na Vinohradech

V modlitebně Církve adventistů sedmého dne v Praze na Vinohradech proběhne v sobotu 9. prosince od 18 hodin koncert chrámového pěveckého souboru pod vedením Vlasty Jonczyové a Jiřího Šubrta. Zveme vás ke ztišení se v čase adventu a obohacení své duše poslechem hudby i slova. Kostel Církve adventistů sedmého dne...
čti dále
Sbor nahledovka

Předvánoční koncert smíchovského pěveckého sboru

V sobotu 2. prosince v 17 hodin jste srdečně zváni do modlitebny Církve adventistů sedmého dne v Praze na Smíchově, Peroutkova 57, ke společnému ztišení v adventním času a poslechu hudby, zpěvu, přednesu a svátečního slova v podání smíchovského pěveckého sboru a jeho hostů. Koncert pod vedením sbormistryně Lenky Říhové...
čti dále