Klub Pathfinder zve – staň se šerpou!

,
Radcak-nahledovka

V letošním roce proběhne další běh rádcovského kurzu, který připravuje zájemce ve věku 15 až 18 let na roli rádce v oddílu Klubu Pathfinder. Kurz s názvem ŠERPA a kapacitou 30 účastníků proběhne ve třech setkáních, jde o dvě víkendovky v dubnu a říjnu a jeden týdenní pobyt o prázdninách v srpnu.

Zájemci o absolvování kurzu, připravte se na středu 8. února, osm minut po osmé večer, kdy bude spuštěno přihlašování zde.

Rádcovský kurz je vzdělávací projekt, jehož cílem je rozvoj schopností, dovedností a postojů spojených se službou dětem. Účastníkům přináší kromě nových přátelství i nové vědomosti, zkušenosti, zážitky a prostor pro překonávání sama sebe. Rádce se pak stává pomocníkem vedoucího a může se připravovat na roli vedoucího oddílu.

Více o Klubu Pathfinder najdete zde.

Plakatek-na-web-na-nastenku-bez-qr
Podminky-pro-prihlaseni-zvarazneni-v-textu

Související

Tábor sh 2024

Indiánský tábor Severní hvězdy

Začaly prázdniny – pro spoustu dětí příslib táborů a společně stráveného času plného her a dobrodružství. Tábořiště jsou díky mnoha dobrovolníkům postavená a připravená na své první dětské návštěvníky.  Letní tábor oblasti Severní hvězda Klubu Pathfinder je v plném proudu a pomalu se chýlí ke konci. 70 dětí z oblasti...
čti dále
Srdce nahledovka

PRIMA VZTAHY – Manželská setkání

Milí manželé, máme radost, že i v tomto roce, v termínu 28. července až 4. srpna 2024, budeme mít příležitost společně prožít Manželská setkání v malebném prostředí Moravského Toskánska v hotelu Selský dvůr ve Strážovicích (Strážovice 230, GPS: 49,008831 17,04103). Manželská setkání jsou týdenní edukativně-relaxační pobyt pro manželské páry zaměřující se na obnovu, prohloubení...
čti dále