Klub Pathfinder zve – staň se šerpou!

,
Radcak-nahledovka

V letošním roce proběhne další běh rádcovského kurzu, který připravuje zájemce ve věku 15 až 18 let na roli rádce v oddílu Klubu Pathfinder. Kurz s názvem ŠERPA a kapacitou 30 účastníků proběhne ve třech setkáních, jde o dvě víkendovky v dubnu a říjnu a jeden týdenní pobyt o prázdninách v srpnu.

Zájemci o absolvování kurzu, připravte se na středu 8. února, osm minut po osmé večer, kdy bude spuštěno přihlašování zde.

Rádcovský kurz je vzdělávací projekt, jehož cílem je rozvoj schopností, dovedností a postojů spojených se službou dětem. Účastníkům přináší kromě nových přátelství i nové vědomosti, zkušenosti, zážitky a prostor pro překonávání sama sebe. Rádce se pak stává pomocníkem vedoucího a může se připravovat na roli vedoucího oddílu.

Více o Klubu Pathfinder najdete zde.

Plakatek-na-web-na-nastenku-bez-qr
Podminky-pro-prihlaseni-zvarazneni-v-textu

Související

Odpoutany ,uz nahled

„Odpojený muž“ aneb jak se mají mladí muži v dnešním světě

Sbor Církve adventistů sedmého dne v Českých Budějovicích vás srdečně zve na svou další pondělní on-line přednášku, tentokrát s hostem a řečníkem Mgr. Jiřím Kounem, který se bude zamýšlet nad neschopností dnešních mladíků dospět a odolat nástrahám virtuální reality. Přednáška s tématem „Odpojený muž“ proběhne v pondělí 27. března v...
čti dále
Velikonoce23 nahledovka

Velikonoční příběh přináší život a naději

Velikonoční svátky poskytují čas a prostor si připomenout událost, která se odehrála před dvěma tisíci lety během vlády Piláta, místodržitele a prokurátora v římské provincii Judea. Bylo to ukřižování Ježíše Krista. Všechno, co se na naší planetě Zemi přihodilo, se řadí buď do doby před Kristem, nebo po Kristu. Od nepaměti...
čti dále