Klub Pathfinder zve – staň se šerpou!

,
Radcak-nahledovka

V letošním roce proběhne další běh rádcovského kurzu, který připravuje zájemce ve věku 15 až 18 let na roli rádce v oddílu Klubu Pathfinder. Kurz s názvem ŠERPA a kapacitou 30 účastníků proběhne ve třech setkáních, jde o dvě víkendovky v dubnu a říjnu a jeden týdenní pobyt o prázdninách v srpnu.

Zájemci o absolvování kurzu, připravte se na středu 8. února, osm minut po osmé večer, kdy bude spuštěno přihlašování zde.

Rádcovský kurz je vzdělávací projekt, jehož cílem je rozvoj schopností, dovedností a postojů spojených se službou dětem. Účastníkům přináší kromě nových přátelství i nové vědomosti, zkušenosti, zážitky a prostor pro překonávání sama sebe. Rádce se pak stává pomocníkem vedoucího a může se připravovat na roli vedoucího oddílu.

Více o Klubu Pathfinder najdete zde.

Plakatek-na-web-na-nastenku-bez-qr
Podminky-pro-prihlaseni-zvarazneni-v-textu

Související

Vinohrady náhledovka

Adventní koncert na Vinohradech

V modlitebně Církve adventistů sedmého dne v Praze na Vinohradech proběhne v sobotu 9. prosince od 18 hodin koncert chrámového pěveckého souboru pod vedením Vlasty Jonczyové a Jiřího Šubrta. Zveme vás ke ztišení se v čase adventu a obohacení své duše poslechem hudby i slova. Kostel Církve adventistů sedmého dne...
čti dále
Sbor nahledovka

Předvánoční koncert smíchovského pěveckého sboru

V sobotu 2. prosince v 17 hodin jste srdečně zváni do modlitebny Církve adventistů sedmého dne v Praze na Smíchově, Peroutkova 57, ke společnému ztišení v adventním času a poslechu hudby, zpěvu, přednesu a svátečního slova v podání smíchovského pěveckého sboru a jeho hostů. Koncert pod vedením sbormistryně Lenky Říhové...
čti dále