Lidé nacházejí bezpečí v církvi. Představujeme SafePoint.

,
Křest náhledovka

„Pohřbi svého vnitřního dinosaura,“ zaznělo v křestním kázání v Praze. Dne 3. září 2022 totiž proběhl ve Vltavě křest a přijetí několika nových členů do Církve adventistů sedmého dne. Následovala společná oslava vyjadřující radost z rozrůstajícího se nově založeného pražského společenství SafePoint.

Pokřtěná Natálie dlouho ve svém životě hledala něco hlubšího. Navštívila několik církví, až nakonec po mnoha letech objevila své duchovní útočiště v církvi adventistů, která opětovala její upřímný a hluboký zájem o Bibli. Daniela a Dagmar, které vstoupily do církve na vyznání víry, touží Bohu sloužit v konkrétní duchovní rodině SafePoint, a pokračovat tak v Ježíšově službě, která nebesa přibližovala zemi.

SafePoint je společenství Církve adventistů sedmého dne fungující od září 2022 v pražském Karlíně. Je to otevřené společenství, které chce být ve své víře autentické, pestré a respektující vzájemné odlišnosti.

Kontaktní informace najdete zde.

Související

Tábor sh 2024

Indiánský tábor Severní hvězdy

Začaly prázdniny – pro spoustu dětí příslib táborů a společně stráveného času plného her a dobrodružství. Tábořiště jsou díky mnoha dobrovolníkům postavená a připravená na své první dětské návštěvníky.  Letní tábor oblasti Severní hvězda Klubu Pathfinder je v plném proudu a pomalu se chýlí ke konci. 70 dětí z oblasti...
čti dále
Miki-náhledovka

Ako som v Příbrami rozdával zmrzlinu

„Ahoj Miki, srdečně tě zvu na akci do Příbrami, kterou organizuje naše dobrovolnické centrum ADRA poslední den školního roku.“ Tak znel začiatok sms správy, ktorú mi poslala jeho vedúca, Anička Simaková. Pretože Příbram je mesto, kde budem pôsobiť ako kazateľ Českého združenia a pretože chcem postupne poznávať aktivity pre verejnosť,...
čti dále