Lidé nacházejí bezpečí v církvi. Představujeme SafePoint.

,
Křest náhledovka

„Pohřbi svého vnitřního dinosaura,“ zaznělo v křestním kázání v Praze. Dne 3. září 2022 totiž proběhl ve Vltavě křest a přijetí několika nových členů do Církve adventistů sedmého dne. Následovala společná oslava vyjadřující radost z rozrůstajícího se nově založeného pražského společenství SafePoint.

Pokřtěná Natálie dlouho ve svém životě hledala něco hlubšího. Navštívila několik církví, až nakonec po mnoha letech objevila své duchovní útočiště v církvi adventistů, která opětovala její upřímný a hluboký zájem o Bibli. Daniela a Dagmar, které vstoupily do církve na vyznání víry, touží Bohu sloužit v konkrétní duchovní rodině SafePoint, a pokračovat tak v Ježíšově službě, která nebesa přibližovala zemi.

SafePoint je společenství Církve adventistů sedmého dne fungující od září 2022 v pražském Karlíně. Je to otevřené společenství, které chce být ve své víře autentické, pestré a respektující vzájemné odlišnosti.

Kontaktní informace najdete zde.

Související

Včela náhledovka

Ze života včel…

V čajovně modlitebny Církve adventistů sedmého dne v Českých Budějovicích proběhne v pondělí 29. května od 19 hodin přednáška ing. Petra Resche o včelách, jejich životě, schopnostech stavět a vzájemně komunikovat, instinktech a významu pro ekosystém i nás. Srdečně vás zveme na setkání, ať už osobně či virtuálně – vyprávění...
čti dále
Wilson nahledovka1

Pozvánka na sobotní slavnostní bohoslužbu s Tedem Wilsonem

Naděje pro dnešek je série přednášek, které právě probíhají v pražském Společenském centru Bethany a které vede Ted Wilson, předseda Generální konference Církve adventistů sedmého dne. Dvoutýdenní turnus každovečerních setkání završí slavnostní bohoslužba v sobotu 27. května od 10 hodin dopoledne a 14 hodin odpoledne v Praze – Letňanech, PVA...
čti dále