Lidé nacházejí bezpečí v církvi. Představujeme SafePoint.

,
Křest náhledovka

„Pohřbi svého vnitřního dinosaura,“ zaznělo v křestním kázání v Praze. Dne 3. září 2022 totiž proběhl ve Vltavě křest a přijetí několika nových členů do Církve adventistů sedmého dne. Následovala společná oslava vyjadřující radost z rozrůstajícího se nově založeného pražského společenství SafePoint.

Pokřtěná Natálie dlouho ve svém životě hledala něco hlubšího. Navštívila několik církví, až nakonec po mnoha letech objevila své duchovní útočiště v církvi adventistů, která opětovala její upřímný a hluboký zájem o Bibli. Daniela a Dagmar, které vstoupily do církve na vyznání víry, touží Bohu sloužit v konkrétní duchovní rodině SafePoint, a pokračovat tak v Ježíšově službě, která nebesa přibližovala zemi.

SafePoint je společenství Církve adventistů sedmého dne fungující od září 2022 v pražském Karlíně. Je to otevřené společenství, které chce být ve své víře autentické, pestré a respektující vzájemné odlišnosti.

Kontaktní informace najdete zde.

Související

Krest_04

V Sokolově proběhla bohoslužba se slavností křtu

Krásné chvíle prožili všichni, kteří se zúčastnili slavnostní bohoslužby v sobotu 20. srpna v Šabině na Sokolovsku. Během bohoslužby byl pokřtěný v řece Ohři dvacetiletý mladík Michal Tůma. Míša ve svém vyznání víry vyprávěl, jakou mu byl posilou Pán Bůh v jeho dosud nelehkém životě. Řadu let strávil v dětských...
čti dále
Spolecenske-centrum-web

Strhující životní příběh Douga Batchelora

Přijměte prosím pozvání Společenského centra Bethany na vyprávění strhujícího životního příběhu Douga Batchelora jím samým, a to v úterý, 30. srpna 2022, v 18:30, v SC Bethany, Za Brumlovkou 4, Praha 4. Mít otce milionáře a matku pracující v showbyznysu znamená narodit se „na šťastné planetě“. Ne vždy však tato,...
čti dále