Mission Camp – Navždy v dlaních

,
Missioncemp nahledovka

Srdečně Vás zveme na nadcházející Mission Camp, který se bude konat během velikonočních svátků, od 28. března do 1. dubna 2024. Tento rok jsme se rozhodli udělat změnu a otevřít možnost účasti na Mission Campu nejen mládeži, ale každému, kdo by rád strávil období Velikonoc trochu jinak. V dnešní době, kdy se generace spíše oddělují, věříme, že nás společná misie může propojit a vnést do našich společenství nové perspektivy. 

S tématem „Navždy v dlaních“, inspirovaným veršem z Izajáše 49:16 „Hle, vyryl jsem si tě do dlaní“ si chceme připomenout skutečný význam Velikonoc. Budeme mít příležitost nejen osobně rozjímat o smrti a vzkříšení Pána Ježíše, ale i šířit tuto radostnou zprávu mezi druhé lidi. Pán Ježíš si vryl do dlaní každého z nás bez rozdílu, což nám připomíná, že každý z nás má cennou hodnotu a jedinečnou roli v Božím plánu. 

Připravili jsme pro Vás bohatý program, který zahrnuje misijní aktivity, workshopy, inspirativní zamyšlení od zahraničních řečníků, kterými jsou Mikael Takamaa (vedoucí OIKOS ve Finsku) a Joakim Hjortland (vedoucí AFCOE Europe), čajovnu, kapličku, skupinky a mnoho dalšího. 

Mission Camp se bude konat v České Třebové. Přihlašování pro mládež ve věku 14–35 let začíná 20. února, pro starší 36 let pak 5. března. Část registračního poplatku nebo cestu je možné v případě potřeby nechat proplatit vaším sborem. Podrobný návod podle pokynů sdružení a další informace najdete na našem webu missioncamp.cz.

Těšíme se na setkání s každým z vás, ať už jsme mladí věkem nebo mladí duchem. Připojte se k nám a staňte se součástí Velikonoc naplněných službou, vzájemným povzbuzením a oslavami našeho Pána.

Za tým Mission Camp

Daniela Krapková 

Související

Kolo nahledovka

INRIroad víkendovky SPICE UP!

„SPICE UP! pro mě byly víkendy duchovní obnovy s příjemnou partou lidí a dobrým jídlem. Inspirovaly mě, abych chodila ven na procházky, při kterých mluvím s Bohem o svých zážitcích, myšlenkách, trápení, čemkoliv…“ (Pája) „Důležitá myšlenka, kterou si z víkendovek SPICE UP! odnáším do svého života, je: nemít strach, vytrvat...
čti dále
Kongres2024 náhledovka

Přihlašování na letní kongres mládeže

Dnešním dnem se spouští přihlašování na největší letní akci mládeže. Zveme všechny mládežníky ve věku 15–26 let na tuto jedinečnou akci, která proběhne v krásném prostředí Konferenčního centra Immanuel ve Ždírci nad Doubravou v termínu 7.–11. srpna 2024. Kongres mládeže je největší mládežnickou akcí, která se koná jednou ročně. Tentokrát...
čti dále