Přihlašování na letní kongres mládeže

,
Kongres2024 náhledovka

Dnešním dnem se spouští přihlašování na největší letní akci mládeže. Zveme všechny mládežníky ve věku 15–26 let na tuto jedinečnou akci, která proběhne v krásném prostředí Konferenčního centra Immanuel ve Ždírci nad Doubravou v termínu 7.–11. srpna 2024.

Kongres mládeže je největší mládežnickou akcí, která se koná jednou ročně. Tentokrát se však setkají mládežníci z celých Čech, a to konkrétně od středy do neděle. Jako vždy se můžou těšit na inspirativní slovo, skvělý čas ve skupinkách, hudbu, workshopy, volnočasové aktivity a mnoho dalšího.

Registrace a rezervace pokojů bude spuštěna v úterý 28. 5. od 14:00 hodin na webových stránkách ceskamladez.cz (kalendář akcí).

Za organizační tým
Martin Pavlík, vedoucí oddělení mládeže ČS

Kongres2024-01

Související

Kolo nahledovka

INRIroad víkendovky SPICE UP!

„SPICE UP! pro mě byly víkendy duchovní obnovy s příjemnou partou lidí a dobrým jídlem. Inspirovaly mě, abych chodila ven na procházky, při kterých mluvím s Bohem o svých zážitcích, myšlenkách, trápení, čemkoliv…“ (Pája) „Důležitá myšlenka, kterou si z víkendovek SPICE UP! odnáším do svého života, je: nemít strach, vytrvat...
čti dále
Materiály – e-mail

Webové stránky české mládeže nabízejí také zajímavé e-booky

Milí mladí lidé, znáte webové stránky mládeže? Na www.ceskamladez.cz si můžete přečíst, kdo jsme, co děláme, kde se scházíme, co nás zajímá a co chystáme. A nově zde můžete najít i materiály ke stažení, konkrétně inspirativní e-booky, které se týkají například studia Bible. Kromě toho jsou zde ke stažení také...
čti dále