TOUHA PO POKOJI – biblická PF na rok 2023

,
Pf 2023 nahledovka

Jako každý rok Vám společně s ČBS nabízíme biblická PF, která mají dvojí užitek, vyjádříte přání do nového roku a zároveň věnujete hodnotný biblický text, vybraný tak, aby snad oslovil i člověka, který Bibli naprosto nezná.

Přání má moderní design a je zdobeno kultivovanými perokresbami. Výběr textů je z Bible – Slovo na cestu – a má název TOUHA PO POKOJI. Vybrané texty reagují na současnu situaci, kdy je mnoho lidí zklamáno nestabilitou a nejistotou světa. Texty hovoří o pokoji a naději, kterou dává Bůh, a jsou vybrány ze Starého i z Nového zákona.

Věříme, že je mnoho situací, kdy je možné PF použít, a to při osobních setkáních, vložené do knihy nebo dárku, ale i na velkých akcích. Je hezké najít příležitost darovat toto PF přátelům, sousedům, kolegům nebo naprosto neznámým lidem. Protože pokoj a lepší výhled do budoucna je právě to, co teď potřebujeme.

Pokud vám PF zůstanou až do nového roku, je možné odtrhnout vrchní list, který tvoří PF přebal, a zůstane sešitek biblických textů (10 stránek textu), který je možné věnovat i k jiným příležitostem během celého roku.

Máte-li o PF zájem, objednávejte přes jednotlivé sbory CASD nebo přímo zde.

Související

Banner-aktuality-830-415

Zpráva z 2. zasedání VČS CASD

V neděli 16. června 2024 proběhlo (on-line) druhé zasedání Výboru Českého sdružení Církve adventistů sedmého dne v konferenčním období 2024–2029. PERSONÁLNÍ ROZHODNUTÍ VČS pověřil službou ordinovaného kazatele pro Tomáše Ondráčka od 1. července 2024 Stanislava Lance (pro sbor Červený Kostelec) a Petra Picha (pro sbory Hronov a Náchod). VČS vyjádřil vděčnost...
čti dále
16-9-1

Pozvánka do Brna – slavnostní bohoslužba CASD

Zveme vás na slavnostní sobotní bohoslužbu u příležitosti konference Česko-Slovenské unie a konferencí Českého, Moravskoslezského a Slovenského sdružení, která se bude konat 8. června v Brně na Výstavišti od 10:00 hodin. Hostem bude Mario Brito, předseda Interevropské divize Církve adventistů sedmého dne, který nás v dopolední části pobožnosti osloví Božím slovem. V...
čti dále