TOUHA PO POKOJI – biblická PF na rok 2023

,
Pf 2023 nahledovka

Jako každý rok Vám společně s ČBS nabízíme biblická PF, která mají dvojí užitek, vyjádříte přání do nového roku a zároveň věnujete hodnotný biblický text, vybraný tak, aby snad oslovil i člověka, který Bibli naprosto nezná.

Přání má moderní design a je zdobeno kultivovanými perokresbami. Výběr textů je z Bible – Slovo na cestu – a má název TOUHA PO POKOJI. Vybrané texty reagují na současnu situaci, kdy je mnoho lidí zklamáno nestabilitou a nejistotou světa. Texty hovoří o pokoji a naději, kterou dává Bůh, a jsou vybrány ze Starého i z Nového zákona.

Věříme, že je mnoho situací, kdy je možné PF použít, a to při osobních setkáních, vložené do knihy nebo dárku, ale i na velkých akcích. Je hezké najít příležitost darovat toto PF přátelům, sousedům, kolegům nebo naprosto neznámým lidem. Protože pokoj a lepší výhled do budoucna je právě to, co teď potřebujeme.

Pokud vám PF zůstanou až do nového roku, je možné odtrhnout vrchní list, který tvoří PF přebal, a zůstane sešitek biblických textů (10 stránek textu), který je možné věnovat i k jiným příležitostem během celého roku.

Máte-li o PF zájem, objednávejte přes jednotlivé sbory CASD nebo přímo zde.

Související

Chodba kostela nahled

Dnešní noc patří kostelům

Noc kostelů je každoročně pořádaná akce, která má umožnit široké veřejnosti nezávazné přiblížení se a setkání s křesťanstvím. Letošní, již patnáctý ročník celorepublikové akce, proběhne v pátek 2. června 2023. Mottem tohoto ročníku je: „Po světle dne totiž nastupuje NOC, kdežto žádné zlo nepřemůže moudrost.“ Přihlášeno je 1805 kostelů a modliteben. Noc...
čti dále
Wilson nahledovka1

Pozvánka na sobotní slavnostní bohoslužbu s Tedem Wilsonem

Naděje pro dnešek je série přednášek, které právě probíhají v pražském Společenském centru Bethany a které vede Ted Wilson, předseda Generální konference Církve adventistů sedmého dne. Dvoutýdenní turnus každovečerních setkání završí slavnostní bohoslužba v sobotu 27. května od 10 hodin dopoledne a 14 hodin odpoledne v Praze – Letňanech, PVA...
čti dále